به پایگاه اطلاع رسانی مهندس سید عماد حسینی نماینده مردم شریف قروه،دهگلان،سریش آبادوچهاردولی خوش آمدید.تاریخ امروز: شنبه 27 مرداد سال 1397
Skip Navigation Links ورود به سایت

مجلس شورای اسلامی

فرمانداری قروه

خبرگزاري جمهوري اسلامي

خبرگزاري دانشجويان ايران

خبرگزاري فارس

خبرگزاري مهر

خبرگزاري قرآني ايران

شانا

سایت خبری-تحلیلی تابناک

ماهنامه تازه های انرژی

اخبار سیاسی

 
سخنگوي کميسيون انرژي در گفت‌وگو با «مردم‌سالاري»: بدون سرمايه‏گذاري، توليد نفت ما بازهم کاهش مي‌يابد1391/02/04
نويسنده : کورش شرفشاهي نفت براي کشور ايران يک موهبت الهي بوده و توانسته است بسياري از هزينه هاي جاري کشور را تامين کند اما مشکل آنجاست که در نتيجه ثروت بادآورده نفت، صنايع و بقيه ذخاير زير زميني به فراموشي سپرده شده است. امروزه اکثر کارخانه هاي بزرگ کشور دچار چالش شده و هر روز شاهد تعطيلي و اخراج کارگران در صنايع کوچک و بزرگ هستيم. اين معضلات به اندازه اي اسفبار بوده که بسياري از اقتصاددانان در اظهارات خود تاکيد کرده اند که اي کاش روزي چاههاي نفت خشک شود تا شايد آقايان به فکر توسعه ساير صنايع بيفتند. البته يکي از مواردي که بايد مورد توجه قرار مي‌گرفت اختصاص بخشي از درآمد نفت به صنايع بود که مورد بي توجهي قرار گرفته است. در قالب برنامه هاي توسعه تعيين شده بود که صندوق توسعه ملي تاسيس شود تا بخشي از درآمدهاي نفتي به حساب آن واريز شود تا بتوانيم از پول نفت به تقويت زير ساختها بپردازيم. اگر چه اين مهم محقق نشد و نتوانسته‏ايم به اهداف تعيين شده دست يابيم اما لازم است يک نفر به اين پرسشها پاسخ دهد که چرا درآمد نفت باعث رشد واردات شده و در مقابل صنايع به چالش کشيده شده اند؟ در اين رابطه با عماد حسيني، نماينده قروه و سخنگوي کميسيون انرژي مجلس گفت و گو کرديم.
ادامه خبر
ترفند بودجه‌اي دولت و اختلاف حساب 4 تا 12ميليارد دلاري درآمد نفت: ايجاد تعهد خارج از توان توسط دولت1391/02/04
ر حالي رقم رسمي توليد نفت کشور روزانه95/3 ميليون بشکه و رقم غيررسمي نزديک به واقعيت نيز 7/3 ميليون بشکه است، معاونت برنامه‌ريزي در لايحه بودجه 91 رقم 1/4 ميليون بشکه را براي توليد نفت در نظر گرفته که اختلاف حساب 4 تا 12 ميليارد دلاري را ايجاد مي‌کند.
ادامه خبر
حسینی با مهر مطرح کرد: هدف دولت از قیمت‌گذاری جدید در هدفمندی تامین کسری بودجه است1391/02/04
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس علت تلاش دولت برای افزایش قیمت حامل های انرژی بالاتر از فوب خلیج فارس را کسری بودجه دولت عنوان کرد و گفت: از نظر دولت فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه ها همان فاز پایانی است، در حالی که اجرای فاز اول هم از نظر مجلس به درستی اجرا نشد.
ادامه خبر
سيد عماد حسيني: استيضاح كنندگان با پس گرفتن امضاي خود شأن مجلس را زير سوال بردند1391/02/04
با اصلاح آيين نامه داخلي مجلس پس از اين ديگر هيچ يك از استيضاح كنندگان پس از طرح استيضاح در صحن علني نمي‌توانند استيضاح خود را پس بگيرند كه اين مورد مي‌تواند شأن مجلس را حفظ كند.
ادامه خبر
حذف پیشنهادات بودجه‌ای وزارت نفت، بدون اطلاع وزیر1391/02/04
سخنگوی کمیسیون انرژِی مجلس با تایید این خبر که پیشنهادات وزارت نفت در بودجه 91 حذف شده است، از جدیت برخی از اعضای کمیسیون تلفیق برای بازگشت پیشنهادات وزارت نفت به بودجه 91 خبر داد.
ادامه خبر
سید عماد حسینی: به متخصصین وزارت نفت توجه نشود به کشورهای دیگر می‌روند1391/02/04
در قانون حاکم بر وزارت نفت، نظام‌های اداری اقتصادی براساس قوانین اقتصادی کشور تنظیم شده است و حذف کلمه وزارت نفت نمی‌تواند کمکی به صنعت نفت کند.
ادامه خبر
اسامی طراحان سوال از رئیس جمهور اعلام شد1390/11/19
اسامی 79 نماینده مجلس شورای اسلامی امضا كننده طرح سئوال از رییس جمهور، اعلام شد. 1. سيد عماد حسيني نماينده قروه و دهگلان و ...
ادامه خبر
سید عماد حسینی در گفتگو با شرق عنوان کرد: گنج نفت به معتمدان نظام سپرده شده است1390/11/18
گروه سياسي، سروش فرهاديان: نفتي است؛ نفتي نفتي. وقتي از «نفت» حرف مي‌زند، انگار نه انگار همان ماده سياه و بدبويي را مي‌گويد كه اگر روي لباس‌تان بريزد تا مدت‌ها همراهي‌تان مي‌كند. از سخنگوي نفت و مشتق‌ها و نتيجه‌هايش هم البته همين برمي‌آيد. حتما آنقدر نفت برايش مهم است كه تا كانادا رفته درس نفتي بخواند. حالا دو دوره است كه «عماد حسيني» زبان كميسيون انرژي مجلس است.
ادامه خبر
سید عماد حسینی در گفتگو با فرارو مطرح کرد: هشدار جدی گازی به دولت؛ سریعا وارد عمل شوید1390/11/18
گزارش رسمی دیوان برایمان ملاک است. آن چیزی که به ما ابلاغ شده این است که 2/1میلیارد دلار در بودجه، گم نشده اما هزینه‌کرد آن مشکل دارد؛ هرچند رییس دیوان محاسبات اعتقاد دیگری دارد و می‌گوید گم شده. ..البته در سال 86 بیشتر از این است. حدود دو میلیارد و در سال ‌در سال 87 حدود پنج‌میلیارد دلار. در سال 89 نیز12‌میلیارد دلار است
ادامه خبر
رئيس مجمع نمايندگان استان كردستان: بودجه نباید از نردبان درآمد‌های نفت عروج کند1390/11/15
سید عماد حسینی با بیان اینکه لایحه بودجه سال ۹۱ نیز مشابه بودجه سال ۹۰ است، گفت: موضوع اشتغال، سرمایه‌گذاری، پروژه‌های عمرانی و اعتبارات جاری نقش اساسی در لایحه بودجه ارائه شده توسط دولت دارد.
ادامه خبر
  
تاریخ امروز: شنبه 27 مرداد سال 1397   تعداد بازدید: 47597 

All content copyright © Seyed Emad Hosseini 1386.
این سایت توسط شركت پایا وب شمال طراحی شده است