به پایگاه اطلاع رسانی مهندس سید عماد حسینی نماینده مردم شریف قروه،دهگلان،سریش آبادوچهاردولی خوش آمدید.تاریخ امروز: شنبه 27 مرداد سال 1397
Skip Navigation Links ورود به سایت

مجلس شورای اسلامی

فرمانداری قروه

خبرگزاري جمهوري اسلامي

خبرگزاري دانشجويان ايران

خبرگزاري فارس

خبرگزاري مهر

خبرگزاري قرآني ايران

شانا

سایت خبری-تحلیلی تابناک

ماهنامه تازه های انرژی

اخبار اقتصادی

 
حسینی: کاهش وابستگی بودجه به نفت پشت ویترین شعار دولت‌ها باقی مانده است1391/02/04
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس کاهش وابستگی بودجه کشور را به درآمدهای حاصل از فروش نفت ضروری توصیف و تصریح کرد: کاهش رفاه عمومی هدر رفت سرمایه‌های ملی، کاهش تولید در کشور و بروز انواع مشکلات و معظلات اقتصادی در شرایط تحریم نفت از نتایج وابستگی بودجه کشور به درآمدهای نفتی است.
ادامه خبر
افزايش قيمت بنزين نطفه تورم بالا 1391/02/04
سید عماد حسینی: سناريو هاي كنوني قيمت حامل هاي انرژي به ويژه قيمت بنزين كه در سطوح كارشناسي دولت منتشر شده اند، تخطي از قانون هدفمندسازي يارانه هاست چرا كه بر اساس قانون هدفمند سازي يارانه ها كه به تصويب مجلس رسيده است افزايش بيش از 20 درصد قيمت حامل هاي انرژي در هر مرحله مجاز نمي باشد.
ادامه خبر
حسینی از شیب تند هدفمندی یارانه ها انتقاد کرد: جامعه دیگر توان افزایش غیرمعمول قیمتها را ندارد1390/11/25
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت توجه داشته باشد هدفمندی یارانه ها یک پروسه ۵ ساله است و برای اجرای آن، ۴ سال دیگر زمان داریم لذا نیازی نیست با اعمال فشار به مردم این قانون را طی ۲ سال ، اجرایی کند.
ادامه خبر
حسینی سخنگوی کمیسیون انرژی در گفت و گو با شفاف: نگرانیم فاز دوم هدفمندی یارانه ها فاز آخر باشد 1390/11/25
در حالی که صحبت هایی از افزایش نرخ قیمت آزاد بنزین مطرح می شود که طبق قانون هدفمند سازی یارانه ها باید آزاد سازی قیمت حامل های انرژی با شیب ملایم و در طی پنج سال اجرا شودوی با بیان اینکه قیمت بنزین نباید در فاز دوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها افزایش پیدا کند،تاکید کرد: نگران هستیم فاز دوم هدفمندی یارانه ها فاز آخر باشد. این اقدامات با قانون همخوانی و هماهنگی ندارد و سناریوهای منتشر شده با ظرفیت...
ادامه خبر
رییس مجمع نمایندگان استان کردستان: اقتصاد ایران آمیخته با اقتصاد جهانی است1390/11/25
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: باید بکوشیم تعداد سرانه کشور بدون مهیا شدن زیرساخت های لازم افزایش نیابد ،تا افراد جامعه بتوانند سهم بیشتری از منابع انرژی کشور ببرند.
ادامه خبر
سید عماد حسینی: تحریم نفتی ایران، فرصتی برای جلوگیری از خام‌فروشی است1390/11/07
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس هشتم، با رد ادعای وزیر نفت عربستان درباره باز کردن شیر فلکه‌های نفت این کشور برای جایگزینی نفت تحریمی ایران تأکید کرد: بر اساس قوانین سازمان کشورهای صادرکننده نفت، سقف صادرات نفت هر کشور عضو مشخص است و عربستان با این ادعا، نشان داد که به قوانین این سازمان اعتنایی ندارد.
ادامه خبر
سيد عماد حسيني: بنزين تا آخر سال گران نمي‌شود1390/10/27
سخنگوي كميسيون انرژي مجلس شوراي اسلامي گفت:قيمت بنزين تا آخر سال ثابت است و گران نخواهد شد.
ادامه خبر
حسینی با اشاره به عدم برنامه‌ریزی زیربنایی: نیت دولت از استخراج نفت تنها فروش آن است1390/10/24
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برنامه مدونی در حوزه نفت ندارد و تنها به استخراج بیشتر نفت و فروش آن می اندیشد لذا با عدم برنامه ریزی شرایطی را به جامعه تحمیل کرده که تبعات منفی را به دنبال خواهد داشت.
ادامه خبر
حسینی بااشاره به احتمال افزایش آب بها: دولت عجله نکند؛۴ سال دیگر برای آزاد سازی قیمت ها فرصت دارد1390/10/14
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط تورم زای جامعه، نباید با افزایش غیر معمول آب بها به مردم فشارمضاعف وارد کرد لذا دولت طی یک پروسه ۵ ساله باید این قانون را اجرا کند و برای عملیاتی شدن همه فازهای آن عجله نکند.
ادامه خبر
سید عماد حسینی: قیمت حامل‌های انرژی نباید افزایش یابد1390/10/11
ضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: «دولت اجازه ندارد فراتر از قانون قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد و من فکر می‌کنم قیمت حامل های انرژی باید در سال نود ثابت بماند.»
ادامه خبر
  
تاریخ امروز: شنبه 27 مرداد سال 1397   تعداد بازدید: 47597 

All content copyright © Seyed Emad Hosseini 1386.
این سایت توسط شركت پایا وب شمال طراحی شده است